فناوری اطلاعات و ارتباطات اشیاء
کارشناس (آنلاین)
از اینکه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشیاء را برگزیدید ، متشکریم .

What would you like to talk about?

  • Tech
  • Sales
  • Pricing
  • other
Hey there! Any question?
Hello! 20m ago
Agent typically replies in a few hours. Don't miss their reply.

Send message to agent.
Hey there! Any question?
Hello!
20m ago
Hey! Would you like to talk sales, support, or anyone?
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Where can I get some?
The standard chuck...
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available
Just now, Not seen yet
  • Hats
  • T-Shirts
  • Pants
طراحی سایت اختصاصی

هدف یک وب سایت چیست؟

انواع مختلف وب سایت ها بسته به اینکه مخاطبان مورد نظر چه اهداف مختلفی دارند ، اهداف مختلفی دارندانواع مختلف وب سایت ها بسته به اینکه مخاطبان مورد نظر چه اهداف مختلفی دارند ، اهداف مختلفی دارند. برخی از وب سایت ها در جهت فروش محصولات و سایر وب سایت ها در جهت ارائه اطلاعات عملی هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط برای سرگرمی هستند. بیایید نگاهی به انواع مختلف وب سایت های موجود در آن بیندازیم.

هدف وب سایت های اطلاعاتی / اطلاعاتی عملی

هدف از یک وب سایت اطلاعات محور انتقال اطلاعات مفید و خاص به یک کاربر / مخاطب خاص است تا خواننده چیز جدیدی یاد بگیرد یا موضوع را بهتر درک کند. این وب سایت ها به اطلاعات عملیاتی بیشتری متصل شده اند و ممکن است حاوی "چگونگی" ، نکات و نکاتی ، اصلاح و تعمیر ، راهنمایی ، اطلاعات پشتیبانی ، دستورالعمل ها ، دستورالعمل ها و غیره باشد.

هدف وب سایت های سرگرمی

این وب سایت ها اطلاعات سرگرم کننده ای را برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارند. مجلات آنلاین ، وب سایت های شایعه محور ، اخبار افراد مشهور ، پوشش ورزشی ، فیلم ها ، هنرها ، وب سایت های طنز و غیره. این وب سایت ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی جستجو می شوند و به طور مداوم به روز می شوند تا کاربران را برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردانند. با استفاده از محتوای پویا ، مانند فیلم ها ، پادکست ها ، نمایش اسلایدها و غیره ، می توان آنها را جذاب تر کرد.

هدف وب سایت های تجارت الکترونیکی

هدف وب سایت های تجارت الکترونیکی فروش محصولات به کاربران است. موفق ترین وب سایت ها برای دستیابی به درصد بالایی از خرید با دقت بهینه سازی شده اند. برای دستیابی به موفقیت ، وب سایت های تجارت الکترونیکی باید تمام جدیدترین تکنیک های بسته شدن آنلاین و فروش آنلاین را که به اثبات رسیده است احتمال خرید یک بازدید کننده را افزایش می دهند ، ادغام کنند. بسیاری از عناصر مهم در ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیکی موفق وجود دارد مانند از بین بردن اصطکاک در حین خرید ، صاف و آسان پرداخت ، سریع و جذاب ساختن وب سایت ، فروش کاربران در محصولات مرتبط ، انگیزه خریداران ، کاهش سبد خرید. رها کردن ، پرورش خریداران گذشته برای خرید مجدد ، بازاریابی مجدد بازدیدکنندگان گذشته که هنوز خرید نکرده اند ، استفاده از گزینه های پرداخت مناسب ، داشتن یک طرح آماده برای موبایل و غیره و غیره

 

 

 

هدف وب سایت های تجاری مبتنی بر خدمات

هدف یک وب سایت تجاری مبتنی بر خدمات این است که بازدیدکنندگان وب سایت را متقاعد کند که باید مشتری شرکت خدمات شوند. این کار با قرار دادن شرکت به عنوان یک سرویس دهنده قابل اعتماد ، شایسته و باتجربه در بازار هدف انجام می شود.

بازدیدکنندگان با مرور وب سایت های آنها قبل از هرگونه تماس تلفنی ، ارائه دهندگان خدمات احتمالی را از قبل نمایش می دهند. در طی این روند ، آنها در تلاشند بهترین شرکتی را پیدا کنند که نیازهای خاص آنها را برآورده کند. آنها در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که شرکت چقدر متخصص است ، کیفیت کاری که دریافت خواهند کرد ، آیا ارائه دهنده از شهرت خوبی برخوردار است و مدت زمانی که شرکت در تجارت فعالیت داشته است. با ارائه اطلاعات و مقالاتی که دانش شما ، نمونه کارهایی از کارهای شما ، فیلم ها ، توصیفات مشتری و غیره را نشان می دهد ، می توان به بازدید کنندگان کمک کرد.

هدف وب سایت های رسانه های اجتماعی

هدف وب سایت های شبکه های اجتماعی سهولت در به اشتراک گذاری و برقراری ارتباط با دوستان ، خانواده ، همکاران ، آشنایان و حتی غریبه ها بسیار آسان است. وب سایت های رسانه های اجتماعی کار ایجاد سریع و آسان ایجاد شبکه ای از ارتباطات را به منظور برقراری ارتباط ، به اشتراک گذاشتن تجربیات روزانه ، عکس ها ، علایق ، علاقه مندی ها ، تنظیمات و غیره انجام می دهند. شبکه های اجتماعی می توانند برای اهداف شخصی و تجاری استفاده شوند. مشاغل از شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان خود استفاده می کنند که به آنها امکان می دهد از محصولات و خدمات خود بازخورد بگیرند و به آنها این امکان را می دهد تا درمورد آنچه مشتریان واقعاً نیاز و خواستار آنها هستند بیشتر بدانند.

 

به کمک وب سایت حرفه ای نیاز دارید؟

مهم نیست که شما می خواهید چه نوع وب سایتی بسازید ، ClearTech Interactive از سال 2003 اقدام به ساخت وب سایت کرده است و ما می توانیم به شما در ساخت هر نوع وب سایتی که نیاز دارید کمک کنیم.

پست های مرتبط

Card image

طراحی سایت گیفت باکس giftbox

گیفت باکس ها جعبه های زیبابی هستند که با گل و شکلات زیبا تزئین شده اند، طراحی سایت گیفت باکس به معرفی آن میپردازد.

طراحی سایت اختصاصی

Card image

طراحی سایت هتل

.با طراحی سایت هتل ارتباطات اشیاء، هتل خود را معرفی و مشتری جذب کنید

طراحی سایت اختصاصی

کامنت های کاربران

فناوری اطلاعات و ارتباطات اشیاء
29 دی 1399 - 13:9:44

درود بر شما دوست داران علم و فناوری ٬ از اینکه این مطلب را مطالعه نمودید از شما سپاس گذاریم . لطف برای کمک به این مجموعه و در راستای ارتقای کیفی مقالات و دانش نامه ها ٬ نظرات خود را برای کارشناسان ما ارسال بفرمایید ...

کامنت خود را ثبت کنید